Tel. +420 607 525  519

Předvánoční setkání aneb vánoční punč 2017

V sobotu 16.12.2017 pořádali zástupci obce již tradiční Předvánoční setkání, jehož součástí je rozsvěcení stromu, ale i populární soutěž o nejlepší vánoční punč. Do soutěže se tentokráte přihlásilo pouze pět družstev, z toho dvě družstva přihlásilo SDH Šestajovice a to muže a ženy. Konkurenty byl TJ Sokol Šestajovice, Atlet Šestajovice a družstvo s názvem Jdeme na punč. Návštěvnost z řad občanů Šestajovic byla spíše průměrná, ale i tak jich přišlo dostatek, že zvládli vypít zásoby punče u všech stánků. Koštovalo se, hodnotilo se, povídalo se, prostě klasická sešlost lidí, kteří si před Vánočními svátky našli čas na setkání s druhými. Vybraná porota poté vzorky punče ochutnávala a podle jejich nejlepšího svědomí, ale hlavně chuti, udílela body a jejich součet určil pořadí. Šestajovičtí hasiči tentokráte nenasbírali tolik vavřínů, jako v loňském roce. Muži byli ohodnoceni pátým místem a ženy místem třetím. Soutěž vyhrálo družstvo Jdeme na punč. Důležité však je, že chutnalo všem přítomným, díky punči nikomu nebyla zima a mezi lidmi panovala dobrá nálada. K závěru akce zazpívaly děti z mateřské školky a byl rozsvícen strom. Všem přítomným se akce líbila a s dobrým pocitem se ve večerních hodinách rozcházeli postupně domů.

Nejen těm, kteří na předvánoční setkání přišli, ale i vám všem ostatním přejí členové SDH Šestajovice šťastné a veselé Vánoční svátky.

     

    

 

Vánoční besídka
Navždy nás opustil náš kamarád Pavel Bukovský