Tel. +420 607 525  519

Prověřovací cvičení – Stará Boleslav 8.6.2023

Ve čtvrtek 8.6.2023 vyjelo naše družstvo v 16:23 hod. s vozidlem DA Mercedes-Benz Sprinter a přívěsem do Staré Boleslavi k ohlášenému požáru shromaždiště osob s úkolem vybudovat zázemí pro evakuované osoby, či zasahující hasiče. Prvotní ohlášení vypadalo dosti dramaticky. Naštěstí se jednalo o prověřovací cvičení naší jednotky. Cvičení mělo ukázat v jakém čase jsme schopni s tímto typem vybavením vyjet a jaké vybavení k těmto účelům máme. Pro tyto úkoly jsme vybaveni nafukovacím stanem, naftovým topením, lavicemi, stoly, elektrocentrálou, osvětlením, pitná voda, atd. Po splnění našich úkolů proběhlo hodnocení ze strany zástupců krajského ředitelství HZS Středočeského kraje, kteří nás hodnotili kladně. Bylo pouze doporučeno ještě dovybavení určitým materiálem, ale ve výsledku jsme úkol i očekávání splnili.  

Požár rodinného domu - Šestajovice 17.6.2023
Školení protipovodňové zábrany - Praha 15.4.2023