Tel. +420 607 525  519

Hasičské slavnosti – Litoměřice 11.6.2022

Po dlouhých pěti letech byly 10. – 11.6.2022 pořádány v Litoměřicích velice oblíbené Hasičské slavnosti. Důvodem posouvání termínu až do letošního roku byl Covid, který doprovázela opatření zakazující podobné akce. Letos to konečně vyšlo a tak se členové našeho sboru domluvili na uspořádání výletu do Litoměřic. Objednali jsme autobus, oslovili členy našeho sboru, nabídli místa i okolním sborům a v sobotu 11.6.2022 jsme vyrazili. Nejen počasí, ale i celá akce se vydařila. Byla tam spousta exponátů od velice staré techniky tažené koňmi, historická vozidla až po moderní současnou techniku. Většina historické techniky byla funkční a tak bylo možné vidět v provozu např. nádherné parní stříkačky. Naproti tomu jsme mohli při ukázkách moderní techniky vidět, co vše dnes tato technika umí. Na výstavišti v Litoměřicích nebyla jen vystavená technika a prodejní stánky, ale bylo tam i několik zajímavých soutěží. Jednu ze soutěží dokonce vyhrál náš člen, jehož čas nebyl po dobu trvání oslav překonán. Bylo to zajímavé a krásné a už teď se těšíme za tři roky na další Hasičské slavnosti. 

 

   

 

 

 

 

Den otevřených dveří SDH a JSDH Šestajovice 18.6.2022
Dětský den - Šestajovice 4.6.2022