Tel. +420 607 525  519

Den otevřených dveří SDH a JSDH Šestajovice 18.6.2022

V sobotu 18.6.2022 uspořádali členové našeho sboru a jednotky Den otevřených dveří. Připravena byla nejen naše technika a vybavení jednotky, které bylo prezentováno příchozím, ale bylo připraveno i několik stanovišť, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet svoji zručnost. A to jak  děti, tak dospělí. Dospělí měli možnost si obléknout i zásahový oděv včetně dýchacího přístroje a vyzkoušet si, co vše na sobě má a hlavně nese hasič při zásahu. Dále jsme promítali videa a fotografie z naší historie a současnosti. A to jak ze soutěží, akcí, ale i zásahů jednotky. Bylo připraveno i dobré občerstvení a sladké odměny pro děti. Bohužel návštěvnost této akce byla velice malá, protože v ten den panovalo velice teplé až tropické počasí a spousta lidí údajně zůstala raději doma, nebo u svých bazénů, nebo vyrazili s dětmi raději na koupaliště. Je to škoda, ale s tím se nedá nic dělat. Důležité je, že to nijak neodradilo naše členy a těm co přišli se to líbilo. 

 

 

soutěž v požárním útoku - Šestajovice 10.9.2022
Hasičské slavnosti - Litoměřice 11.6.2022