Tel. +420 607 525  519

soutěž v požárním útoku – Šestajovice 10.9.2022

V sobotu 10.9.2022 se v Šestajovicích na fotbalovém hřišti konala okrsková soutěž v požárním útoku a zároveň soutěž o Pohár starosty obce Šestajovice. Jedná se již tradičně o spojení dvou soutěží v jedné disciplíně a to požárním útoku. V rámci okrskové soutěže soutěží družstva rozdělená do kategorií ženy mladší, ženy starší, muži mladší a muži starší. U Poháru starosty obce Šestajovice jsou družstva rozdělena pouze do kategorií ženy a muži. Tedy bez rozdílu věku. Náš sbor postavil do soutěže družstva tři a to ženy mladší, ženy starší a muži starší. Je pravdou že jsme museli nakonec ženská družstva doplnit muži, ale to pravidla tohoto sportu dovolují a nebyli jsme jediní. Na této soutěži se naším družstvům skutečně zadařilo, protože v rámci okrskové soutěže (rozděleno na věkové kategorie) obsadila ve svých kategoriích naše družstva druhá místa a v soutěži o Pohár starosty obce Šestajovice (rozděleno pouze na ženy a muže) obsadilo v kategorii žen družstvo ženy mladší 2. místo, ženy starší 3. místo a muži se ve své kategorii umístili na 2. místě. Krásné výsledky.

Memoriál Ivanky Hanzlové - Záluží 17.9.2022
Den otevřených dveří SDH a JSDH Šestajovice 18.6.2022