Tel. +420 607 525  519

Memoriál Ivanky Hanzlové – Záluží 17.9.2022

V sobotu 17.9.2022 se zúčastnila naše dvě družstva dospělých Memoriálu Ivanky Hanzlové, který byl pořádán na fotbalovém hřišti v Záluží. Jednalo se o soutěž v pěti netradičních disciplínách. Byly to kombinace zručnosti, postřehu, rychlosti, ale i hasičské dovednosti. Soutěžilo se pouze v kategoriích ženy a muži a v každé z těchto kategorií jsme měli své želízko v ohni. Ten den bylo dosti chladné počasí, což poznali soutěžící doslova na vlastní kůži při požárním útoku. Hlavně ti u kádí. I přes toto chladné počasí však panovala soutěživá, ale hlavně velice dobrá a přátelská nálada. Pořádajícímu sboru SDH Čelákovice se soutěž velice povedla. A co naše družstva? Ženy se umístily na 4. místě a muži na nádherném 1. místě. 

autoři fotografií: Jana Vondráčková a Jiří Polívka

Vánoční punč
soutěž v požárním útoku - Šestajovice 10.9.2022