Tel. +420 607 525  519

Hasičský ples – Jirny 18.3.2023

V sobotu 18.3.2023 uspořádal náš sbor po covidové přestávce dlouho očekávaný Hasičský ples. Po tříleté pauze jsme tedy opět připravili v kulturním domě v Jirnech spoustu hudby, dobré občerstvení, ale i bohatou tombolu a taneční vystoupení v podání našich členek. K tanci a poslechu hrála skupina BUONA BAND. Tombola byla skutečně bohatá a každý si zcela jistě našel něco, co by rád vyhrál. Hlavní výhrou byl vyhlídkový let letadlem. Pro návštěvníky plesu byla zajištěna i doprava autobusem, který svážel a poté rozvážel hosty dle „plesového jízdního řádu“. Účast nebyla malá, ale také ne taková, aby byl sál kulturního domu zcela zaplněn. Doufáme, že se přítomným ples líbil a že se nejen s nimi příští rok opět setkáme.   

Soutěž v požárním útoku - Šestajovice 9.9.2023
Vánoční besídka