Hasičský ples 2017

Jako již každoročně pořádalo SDH Šestajovice Hasičský ples, který se konal 25.2.2017. Samotnému plesu předcházely pečlivé přípravy včetně  pravidelných tréninků vybrané skupiny hasičů, kteří vystupovali v rámci programu plesu s tanečním číslem. Plesoví hosté měli možnost využít speciální autobusové linky, která jim zajistila dopravu na ples, ale i poté zpět domů. K tanci a poslechu hrála hudební skupina Dekameron band, která dokázala doslova rozhýbat zcela zaplněný sál kulturního domu Jirny. Díky nim a příjemně naladěným hostů se celý večer nesl v duchu velice dobré zábavy a hudebně tanečních zážitků. V průběhu večera šestajovičtí hasiči vystoupili s tanečním číslem s vlastní choreografií, které sklidilo velký potlesk a hosté si vyžádali opakování. Dle reakcí spokojených hostů se ples líbil a prý se už těší na ples příští.

Příští rok na shledanou.

Staroboleslavský pohár