Tel. +420 607 525  519

Memoriál Ivany Hanzlové – Záluží 16.9.2023

Po roce jsme se v sobotu 16.9.2023 opět zúčastnili Memoriálu Ivany Hanzlové v Záluží. Tato soutěž je složena většinou ze záludných, ale velice vtipných disciplín, které mají soutěžící spíše pobavit a uvolnit. Je to soutěž, jejímž hlavním motem je sejít se, pobavit se a zavzpomínat na Ivanu. A to ta dnešní soutěž naprosto splnila. I sem přijelo bohužel málo družstev a tak se soutěžilo pouze v kategorii muži a ženy, kde v každé kategorii byla pouze tři družstva. My jsme se zúčastnili s družstvem mužů i žen. Štěstí nám však úplně nepřálo a tak obě naše družstva obsadila třetí místa. Odjeli jsme však plni dojmů, příjemných setkání, uvolnění a smíchu. Pořádajícím čelákovickým se soutěž velice vydařila a děkujeme za to. Tak zase příští rok.

Vánoční punč - Šestajovice 3.12.2023
Soutěž v požárním útoku - Šestajovice 9.9.2023