Tel. +420 607 525  519

Vánoční punč – Šestajovice 3.12.2023

Přiblížil se konec roku a v Šestajovicích se v neděli 3.12.2023 konalo již tradiční rozsvěcení vánočního stromu, u kterého nechyběla soutěž o nejlepší vánoční punč. Této soutěže se náš sbor pravidelně účastní. Tento rok jsme připravili pro návštěvníky nejen dva dobré punče, ale i vánoční cukroví, jablečný závin, pro děti párek v rohlíku a pro dospělé vynikající klobásy. Tedy každý si mohl přijít na své. Druhým spolkem, který se akce účastnil byli sportovci. Počasí bylo doslova vánoční. Bylo chladno a do toho padal sníh, takže teplý punč přišel opravdu vhod. Jen těch návštěvníků přišlo méně než jsme očekávali. A nejlepší punč? Tento rok nezávislá porota vybrala náš červený punč, který uvařil sám starosta sboru. Gratulujeme Pepo. A s Vámi se snad uvidíme zase příští rok. 

Přejeme Vám šťastné a veselé vánoční svátky. Členové SDH Šestajovice

Valná hromada SDH Šestajovice
Memoriál Ivany Hanzlové - Záluží 16.9.2023