Tel. +420 607 525  519

muži starší na okr. kole v požárním sportu

V sobotu 28.5.2016 se zúčastnilo družstvo mužů starších okresního kola v požárním sportu okresu Praha-východ, pořádané ve sportovním areálu Houšťka Stará Boleslav. Družstev v této kategorii nebylo mnoho (pouze šest), zato to byla družstva podávající velice dobré výkony. Tým našich starších mužů vyrážel na soutěž s nadějemi na umístění na bedně, ale realita byla nakonec jiná. Díky dvěma chybám, které při požárním útoku udělali na sání a u rozdělovače, dosáhli pouze na 4. místo ze 6-ti zúčastněných družstev. Naopak vynikající byli členové družstva na proudech, protože nastříkali ve velice krátkém čase. Přesto to na lepší umístění nestačilo. Takže možná příští rok …. 

 

Dětský den Šestajovice 2016
Rekonstrukce hasičské zbrojnice