Tel. +420 607 525  519

Okresní soutěž v požárním sportu

 V sobotu 27.5.2017 se konala v Čelákovicích Okresní soutěž v požárním sportu, do které se podařilo na základě loňských výsledků postoupit našim družstvům žen mladších a mužům starším. SDH Šestajovice tedy mělo dvě želízka v ohni, ale konkurence na takovéto soutěži je už dosti vyrovnaná a docílit dobrých umístění není tak snadné. Ženy soutěžily ve třech disciplínách. Běh s překážkami na 100m, štafeta 4x100m a požární útok. Dosažené časy se sčítají a ze součtů jsou tvořeny výsledky. To muži starší to mají jednodušší, protože díky kategorii starší soutěží pouze v požárním útoku. V kategorii ženy mladší soutěžilo 8 družstev a naše ženy se umístily bohužel na posledním 8. místě. I přes tento výsledek odvedly dobrý výkon. To muži byli v mnohem jednodušší situaci, protože na soutěž se v jejich kategorii dostavila pouze 3 družstva a tak „bednu“ měli jistou. S tím se však nesmířili a šli do boje o prvenství. Bohužel ani jeden z pokusů jim nevyšel dle jejich představ a dosažený čas stačil „pouze“ na 2. místo.  

     

  

Dětský den
Staroboleslavský pohár