Dětský den

V sobotu 3.6.2017 se konal v Šestajovicích dětský den, který jako již každoročně spoluorganizovalo SDH Šestajovice. Na organizaci se podílely i další spolky z obce a výsledkem bylo celkem 12 disciplín, kterými si v letošním roce prošlo rekordních 163 dětí. Bylo to náročné odpoledne nejen díky počtu návštěvníků, kteří na Dětský den dorazili, ale i kvůli teplu, které celý den panovalo. Hasiči měli připraveny osvědčené disciplíny jako klasický skok v pytlích, velice oblíbené džberovky a střelbu ze vzduchovky. O zbývající soutěže se postaraly buď již zmíněné další organizace, či obětaví jednotlivci z obce. Na závěr dlouhého odpoledne hasiči udělali očekávanou pěnu, ve které dováděli děti od těch nejmenších až po ty skoro dospělé. A ten kdo našel odvahu a nevadilo mu trochu vody, mohl se schladit pod „fontánou“ z vodního děla. Podle reakcí přítomných se dětský den líbil, všichni byli spokojeni a už se prý těší na příští rok.

Hasičské slavnosti Litoměřice 2017
Okresní soutěž v požárním sportu