Tel. +420 607 525  519

Plovoucí čerpadlo, dar od HZS Středočeského kraje

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje nabídl v letošním roce po vlastní technické obnově „nepotřebný“ majetek pro využití v jednotkách sborů dobrovolných hasičů. Jednalo se zejména o věcné prostředky, jako jsou motorové pily, plovoucí čerpadla a hydraulické vyprošťovací sady. Tuto nabídku využila i naše jednotka SDH Šestajovice a zažádala o přidělení plovoucího čerpadla MACXIMUM. V podobných případech jsme doposud neměli štěstí, ale to se v letošním roce konečně změnilo a HZS Středočeského kraje vyhodnotilo naši žádost kladně. Slavnostní předání těchto prostředků se uskutečnilo ve středu 28.6.2017 na stanici HZS Říčany. Přítomni byli nejen pozvaní starostové obcí a velitelé jednotek SDH, ale i funkcionáři HZS a IZS Středočeského kraje a také hejtmanka kraje Jaroslava Pokorná Jermanová. Za naši jednotku převzal přidělené plovoucí čerpalo MACXIMUM velitel jednotky Pavel Preclík.  

    

požár v kuchyni - Šestajovice 9.7.2017
požár rodinného domu - Zeleneč