Požár výrobní haly – Čelákovice 13.3.2023

V pondělí 13.3.2023 vyjelo družstvo JSDH Šestajovice ve 2:44 hod. s vozidlem CAS 32 TATRA k rozsáhlému požáru výrobní haly na zpracování dřeva v Čelákovicích. Vzhledem k rozsahu požáru a rychlosti jeho šíření byl velitelem zásahu vyhlášen třetí stupeň poplachu. V průběhu celého zásahu se na místě vystřídalo dvacet osm jednotek a více jak stovka hasičů. Naším úkolem byly hasební práce na jednom z úseků a dodávka vody na místo události formou kyvadlové dopravy vody. V dopoledních hodinách přijeli na střídání další členové naší jednotky, aby vystřídali naše hasiče zasahující od brzkých ranních hodin. K dopravě střídajících hasičů bylo použito vozidlo DA Sprinter. Čerstvé síly pokračovaly v likvidaci požáru a dopravě vody. Naše jednotka setrvala na místě po celou dobu zásahu.

Taktické cvičení - Sojovice 27.3.2023
Transport pacienta - Šestajovice 6.3.2023