Tel. +420 607 525  519

Požár zahradního odpadu – Šestajovice 10.10.2018

Ve středu 10.10.2018 vyjelo družstvo JSDH Šestajovice v 00:58 hod. již podruhé v tomto roce k požáru navážky zahradního odpadu v areálu soukromé firmy v ulici Revoluční. Na počátku zásahu bylo bráněno požáru v jeho šíření několika vodními proudy. Poté bylo rozhodnuto o oddělení hořící části navážky pomocí nakladače od části požárem nezasažené. Tím se vytvořil oddělený sektor, ve kterém skládka odpadu hořela aniž by ohrožovala okolí. Poté bylo rozhodnuto, že se hořící část nechá dohořet za dozoru hasičů a majitele firmy. Tentýž den ve večerních hodinách pokračovalo naše družstvo v hasebních pracech na dohořívající části skládky.  Na místě zasahovalo: HZS Stará Boleslav, JSDH Šestajovice, JSDH Jirny, JSDH Nové Jirny a POLICIE ČR. 

Praktický výcvik jednotek okrsku č.6
Větrná smršť - Šestajovice 21.9.2018