Tel. +420 607 525  519

praktické školení jednotek SDH okrsku č.6

V sobotu 28.10.2017 probíhalo praktické školení jednotek sborů dobrovolných hasičů okrsku č.6. Tohoto školení se zúčastnilo i naše družstvo JSDH Šestajovice. Cílem školení bylo nejen se něco dozvědět a osvěžit si své vědomosti, ale i ukázat, jak je jednotka připravena plnit zadané úkoly v praxi. Stanoviště s úkoly byly rozmístěny na předem vytyčené trase, po které se družstva přemísťovala se svojí technikou. Družstva čekalo na šesti stanovištích plnění praktických, nebo teoretických úkolů, které vycházely z plánu odborné přípravy pro rok 2017. Plnění úkolů bylo bodováno a tak na závěr výcviku připravil organizátor nejen vyhodnocení celé akce, ale i vyhlášení výsledků družstev. Družstvo JSDH Šestajovice si vedlo mezi ostatními zúčastněnými velice dobře a pouze s jedním trestným bodem bylo vyhlášeno jako nejlepší družstvo tohoto výcviku. Za toto ohodnocení obdrželi šestajovičtí hasiči putovní pohár nejlepšího družstva výcviku.

požár v bytě - Šestajovice 2.11.2017
větrná smršť Šestajovice 29.10.2017