Tel. +420 607 525  519

soutěž v požárním útoku, Šestajovice 2017 – okrsek a Pohár starosty obce Šestajovice

 

V sobotu 9.9.2017 proběhla v Šestajovicích na fotbalovém hřišti okrsková soutěž v požárním útoku a zároveň soutěž v požárním útoku o Pohár starosty obce Šestajovice. Soutěže se zúčastnila v kategorii žen mladších čtyři družstva, v kategorii žen starších bohužel pouze dvě družstva, v kategorii muži mladší tři družstva a v kategorii muži starší pět družstev.  Počasí bylo velice pěkné a i když bylo vidět a cítit soutěžní napětí, nálada mezi družstvy byla velice dobrá. Šestajovičtí hasiči nasadili do soutěže družstvo žen mladších a družstvo mužů starších. Muži šli do soutěže s ambicemi obhájit loňský úspěch, kdy dosáhli nejlepšího času soutěže a tím získali na rok putovní pohár starosty obce Šestajovice. Hned první pokus, který předvedli muži z Úval ukázal, že letošní klání bude náročné a probojovat se mezi první nebude jednoduché. A bylo tomu tak. Časy byly ve svých kategoriích dosti vyrovnané a jediný kdo všem doslova utekl, bylo družstvo mužů z Úval. V okrskové soutěži se ženy ze Šestajovic ve své kategorii mladší, umístily bohužel na posledním 4. místě. To šestajovičtí muži se ve své kategorii starších umístili na pěkném 2. místě. V soutěži o Pohár starosty obce Šestajovice, kde jsou pouze dvě kategorie a to muži a ženy, se ženy umístily taktéž na 4. místě (ze šesti družstev) a muži na snad ještě dobrém 3. místě (z osmi družstev). Snad dobrém proto, že putovní pohár bohužel neobhájili. Putovní pohár si odvezlo družstvo mužů mladších z Úval, kteří dosáhli nejlepšího času celé soutěže.

      

 

     

 

Navždy nás opustil náš kamarád Pavel Bukovský
Setkání sborů okrsku č.6 a vaření guláše