Tel. +420 607 525  519

Soutěž v požárním útoku – Záluží 7.5.2022

Po dvouletém omezování soutěží v požárním sportu, které bylo zapříčiněno Covidem, jsme se v sobotu 7.5.2022 zúčastnili soutěže v požárním útoku. Mužská část našeho sboru bohužel soutěžní družstvo nedala dohromady a tak naše barvy šla hájit dvě družstva žen. A to družstvo žen mladších a družstvo žen starších. K našemu překvapení se na Okrskovou soutěž přihlásilo velice málo družstev. V kategorii ženy mladší kde soutěžila pouze tři družstva se naše ženy umístily na 2. místě a v kategorii ženy starší kde soutěžila jen dvě družstva se naše družstvo žen umístilo také na 2. místě. Toto druhé místo bylo velice těsné, protože od prvního nás dělilo pouhých 0,5 sekundy. Bylo to velice hezké a velice dobře připravené sportovní dopoledne, které si všechna zúčastněná družstva užila.

Dětský den - Šestajovice 4.6.2022
125 let SDH Šestajovice