Tel. +420 607 525  519

Staroboleslavský pohár 19.5.2018

V sobotu 19.5.2018 se účastnila naše družstva mužů, žen a dětí, 20. ročníku Staroboleslavského poháru v požárním útoku. V dopoledních hodinách probíhala soutěž dospělých a odpoledne soutěž dětí. Soutěž byla, jako již tradičně pořádána na břehu Proboštských jezer. Po celý den bylo velice krásné počasí a tak podmínky pro soutěž byly přímo ideální. Jako první začali soutěžit muži. V této kategorii bylo deset družstev, mezi nimiž se naši muži umístili na ne zcela lichotivém 7. místě. Po mužích nastoupila k soutěži družstva žen, kterých bylo sedm. Sedmička byla ten den pro dospělé osudovým číslem, jelikož i ženy skončili na 7. místě. V poledne proběhlo vyhodnocení soutěže dospělých a předání cen z rukou starosty města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi pana Vlastimila Picka

Odpoledne se do soutěžení pustily děti. Soutěžilo se v kategoriích mladší a starší žáci. Šestajovičtí hasiči postavili na start družstvo jak mladších, tak starších žáků. V kategorii mladších soutěžilo devět družstev a naše družstvo se umístilo na pěkném 5. místě. U starších to už bylo trochu horší, ale ani oni se neztratili mezi deseti družstvy, kde obsadily 7. místo. Soutěž to byla velice hezká a zcela jistě se ji zúčastníme i příští rok.

Okresní soutěž v požárním sportu Čelákovice 2018
PF 2018