Tel. +420 607 525  519

Okresní soutěž v požárním sportu Čelákovice 2018

V loňském roce postoupilo šestajovické družstvo mužů starších na letošní Okresní soutěž v požárním sportu, která se konala v sobotu 26.5.2018 na atletickém stadionu v Čelákovicích. Bohužel do letošní soutěže se do všech kategorií přihlásilo velice málo družstev. Konkrétně v každé kategorii (muži, ženy, rozdělené na mladší a starší) soutěžila vždy jen tři družstva! Takto rekordně malá účast na okresní soutěži snad ještě nebyla. Co bylo příčinou se můžeme jen domnívat. A tak naši muži starší nastupovali do soutěže s jistotou pohárového umístění, protože hůře jak třetí skončit nemohli. První pokus jim však vůbec nevyšel a tak o umístění rozhodoval pokus druhý. A ten také rozhodl. Družstvo našich mužů starších předvedlo skoro  bezchybný výkon a umístili se na 1. místě.

 

výlet na Pyrocar 2018
Staroboleslavský pohár 19.5.2018