Tel. +420 607 525  519

Vánoční besídka

Ke konci roku se již pravidelně scházíme na vánoční besídce, kterou pořádáme nejen pro děti z našeho sboru, ale i pro jejich rodiče a samozřejmě i pro členy dospěláky. Letos jsme se sešli v sobotu 8.12.2018 odpoledne a večírek jsme pojali formou her, soutěží a hlavně zábavy. Děti měly celé odpoledne co dělat a měly se čím bavit. Hrály společenské hry, soutěžily, slepovaly vánoční stromečky, malovaly atd. Bylo toho tolik, že to “nakazilo” i dospělé, kteří usedli a do her se zapojili také. V tu chvíli nebyl rozdíl mezi dítětem a dospělým, protože se všichni velice dobře bavili. Kromě zábavy jsme měli i dostatek dobrého jídla a pití a hlavně ochutnávku prvních vzorků vánočního cukroví. Večer už patřil jen dospělým, kteří se dále dobře bavili a hodovali po pozdních hodin. 

      

   

Soutěž mladých hasičů a dorostu - Nehvizdy
Předvánoční setkání s vařením punče