Tel. +420 607 525  519

Dny českého zemědělství v Šestajovicích

V České republice se od 14. do 15. června uskutečnily v mnoha zemědělských podnicích tzv. Dny českého zemědělství. Cílem této akce bylo veřejnosti představit, ale hlavně přiblížit dnešní zemědělství, jeho situaci, vývoj a modernizaci. Této celorepublikové akce se účastnila a pro veřejnost připravila velice hezký a zajímavý program i Zemědělská obchodní společnost Šestajovice – Jirny. Náš sbor byl pořadatelem akce osloven, zda by přispěl ke zpestření programu ukázkou techniky a nějakým drobným programem pro děti. Vzhledem k velice dobré spolupráci našeho sboru s tímto podnikem jsme rádi vyšli vstříc. V sobotu 15.června jsme na této akci vystavili naše vozidlo  CAS 25K LIAZ, o které měli zájem nejenom děti, ale i dospělí, kteří byli překvapeni, jaké vybavení dnes sbory dobrovolných hasičů už mají. Jako atrakci pro děti jsme měli připravené džberovky s vodou, ze kterých proudem vody shazovaly plechovky. Ten den, kdy panovalo velice teplé počasí, bylo vodní osvěžení u džberovek pro návštěvníky přímo vítané. Akce to byla velice zajímavá a pro mnohé i poučná. Jsme rádi, že jsme se ji mohli také zúčastnit a představit se veřejnosti.

      

 

Dětský den - Svémyslice 2019
Dětský den - Šestajovice 2019