Tel. +420 607 525  519

Okresní soutěž dětí – Šestajovice 12.9.2020

V sobotu 12.9.2020 se v Šestajovicích na fotbalovém hřišti konala okresní soutěž dětí v požárním útoku o Pohár starosty OSH Praha-východ. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Děti mladší kde se zúčastnilo devět družstev, děti starší sedm družstev a dorost kde přijela pouze dvě družstva. Na soutěži nemohli chybět domácí a šestajovické hasiče reprezentovalo družstvo dětí starších. Ten den bylo již od rána krásné počasí, vzorně připravené hřiště, hrála hudba a bylo připraveno dobré občerstvení. Jen těch diváků bylo velice málu. To však dětem nijak nevadilo v jejich závodním nasazení a snaze být co nejlepší. Atmosféra závodů byla vynikající. Bojovná, ale férová. Družstvo starších dětí SDH Šestajovice se pustilo do obou svých pokusů s velkou vervou, ale drobné chyby je stály drahocenné vteřiny. Bohužel se na „bednu“ nedostaly a obsadily čtvrté místo. Přesto jejich výkon zasloužil potlesk. Kolem poledne proběhlo vyhodnocení soutěže a předání cen z rukou starostky OSH Praha-východ Zdeny Šindelářové. Pořadí na prvních místech. Mladší: 1. Modletice, 2. Křížkový Újezdec, 3. Nové Jirny. Starší 1. Úvaly, 2. Škvorec, 3. Vyšehořovice. Dorost 1. Nové Jirny, 2. Struhařov 

 

Sportovní den okrsku č.6 - Nehvizdy 25.2.2023
Soutěž o Staroboleslavský pohár