Tel. +420 607 525  519

Soutěž o Staroboleslavský pohár

V sobotu 18.5.2019 pořádalo SDH Stará Boleslav již tradiční soutěž v požárním útoku o Staroboleslavský pohár. Soutěž je každý rok vyhlášena v kategoriích dětí i dospělých a je pořádána u Proboštských jezer.V letošním roce se ji zúčastnila za náš sbor pouze dvě družstva dětí a to mladší a starší žáci. Obě naše družstva šla do souboje s časem s velkým nasazení a touho po dobrém umístění. Lépe se dařilo družstvu mladších žáků, kteří vybojovali nádherné druhé místo. Jejich radost z medailí byla opravdu veliká a hlavně zasloužená. Starší žáci se umístili na pátém místě. Nevyšlo jim to sice podle jejich představ, ale i tak předvedli pěkný výkon, za který se nemusí stydět. 

 

Okresní soutěž dětí - Šestajovice 12.9.2020
Soutěž mladých hasičů a dorostu - Nehvizdy