Tel. +420 607 525  519

Okresní soutěž v požárním útoku – Čelákovice

Družstvo našich mužů starších si v loňském roce vybojovalo postup do letošní Okresní soutěže v požárním útoku, která se konala v sobotu 25.5.2019 na stadionu v Čelákovicích. K našemu překvapení se do soutěže přihlásilo ve všech kategoriích velice málo družstev a tak to budilo dojem spíše dobře obsazené okrskové soutěže a ne soutěže okresní. Pro dokreslení se např. do kategorie ženy starší přihlásila pouze dvě družstva a v kategorii muži starší, kde soutěžil náš tým, byla družstva tři. Oproti letům minulým tedy zásadní pokles v účasti. Družstvům, která na soutěž přijela to však neubralo nic ze sportovního nadšení a chuti podat dobré výsledky. S tím tam dorazilo i naše družstvo starších mužů, kteří díky velkému přemotivování první pokus nezvládli jak očekávali a ve druhém, byli „moc opatrní“. Takže dosažený čas, byť nebyl špatný, stačil pouze na třetí místo.   

Dětský den - Šestajovice 2019
Vánoční besídka