Tel. +420 607 525  519

Planý poplach – Šestajovice 1.11.2019

V pátek 1.11.2019 vyjelo v 9:34 hod. družstvo JSDH Šestajovice k nahlášenému požáru na zahradě rodinného domu. Při příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o pálení zahradních dřevin a zahradního odpadu, které majitel  pozemku nenahlásil. Operační středisko HZS, které obdrželo informaci od občana, že na zahradě rodinného domu hoří a v uvedené lokalitě nemělo nahlášené pálení, vyslalo na místo tři jednotky hasičů.  V tomto případě se naštěstí jednalo o planý poplach, kterému by však majitel pozemku předešel, když by pálení oznámil a to buď telefonicky, nebo nejlépe na stránkách www.paleni.izscr.cz, kde stačí vyplnit formulář s přesným uvedením místa. Na místě zasahovalo: HZS Stará Boleslav, JSDH Šestajovice, JSDH Jirny a POLICIE ČR.

Dopravní nehoda - Šestajovice 10.12.2019
Planý poplach - Šestajovice 18.8.2019