Tel. +420 607 525  519

Předvánoční setkání – punč 2019

Rok utekl doslova jako voda a náš sbor se již tradičně účastnil Předvánočního setkání, které proběhlo první adventní neděli (1.12.2019). Součástí této akce je i osvědčená soutěž o nejlepší punč. Do soutěže jsme přihlásili dvě družstva a to muže a ženy. Každé z družstev se snažilo vyrobit ten nejlepší punč. Naše mužské družstvo mělo na začátku jasně dané poměry ingrediencí, ale ty po několikerých opakovaných ochutnávkách vzaly za své. Alkoholem rozjasněná mysl přešla na strategii přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně. A povedlo se. Tentokráte se soutěže zúčastnila pouze čtyři družstva. Naše ženy se umístily na třetím místě a muži na druhém místě. Nebylo důležité vyhrát, ale sejít se s lidmi z obce, připravit jim příjemnou atmosféru a potkat se třeba s těmi, na které jsme přes rok neměli čas. A to se povedlo. Lidí přišlo hodně, pilo se, jedlo se, povídalo a i zpívalo. Na závěr byl za zvuku zvonu z naší kapličky rozsvícen vánoční strom.

     

    

Otevřeli jsme minimuzeum
ŠestajkyFEST 2019