Tel. +420 607 525  519

šestajovický pohár v požárním útoku

V sobotu 10.9.2016 se konala v Šestajovicích na fotbalovém hřišti okrsková soutěž v požárním útoku a zároveň soutěž o Putovní pohár starosty obce Šestajovice. Do soutěže se přihlásilo 7 družstev mužů (4 mladší, 3 starší) a 6 družstev žen (5 mladších, 1 starší). Už od rána bylo krásné slunečné počasí a v době kdy soutěž začínala bylo doslova vedro, které vydrželo po celou dobu soutěže. Nejlépe tedy bylo těm u savic, kteří se tentokráte s mnohem větší vervou v rámci soutěžních výkonů vrhali do kádí s chladnou vodou. Ve vzduchu kromě vysoké teploty bylo cítit i napětí, nervozitu a touhu získání co nejlepšího výsledku. A to jak v té okrskové soutěži, tak i v rámci hodnocené soutěže v požárním útoku o Pohár starosty obce Šestajovice, kdy družstvo s celkově nejlepším dosaženým časem získává na rok velký putovní pohár. Tím doslova nejlepším družstvem, které nenašlo přemožitele, se stalo domácí družstvo mužů starších SDH Šestajovice, které vyhrálo všechny tři hodnocené kategorie! Tedy první místo v okrskové soutěži v kategorii  muži starší, první místo v Poháru starosty obce Šestajovice kategorie muži a zároveň chlapi dosáhli nejlepšího času celé soutěže, čímž na rok získali putovní pohár, který jim osobně předal starosta obce pan Roman Hrdlic. Nesmíme však zapomenout na soutěžní družstvo žen SDH Šestajovice, které závodilo v okrskové soutěži v kategorii ženy mladší, kde se umístily na třetím místě a v Poháru starosty obce Šestajovice se umístily v kategorii ženy na čtvrtém místě. Po skončení soutěže se odebrali členové některých družstev na slavnosti piva, které se konaly v tu dobu v Šestajovicích. Tam pak do pozdních hodin ochutnávali pivo a oslavovali, či zapíjeli “žal”. Doufáme, že se soutěž líbila, děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok.

p9100041 p9100011 p9100013 p9100027 p9100021 p9100035p9100042 p9100046

soutěž v přípravě vánočního punče
Otevření zrekonstruované hasičárny