Tel. +420 607 525  519

Soutěž v požárním útoku – Šestajovice 2019

 

V sobotu 7.9.2019 proběhly na fotbalovém hřišti v Šestajovicích soutěže v požárním útoku. A to Okrsková soutěž a zároveň již 8. ročník o Pohár starosty obce Šestajovic. Ten den pořadatelům nepřálo počasí, protože bylo chladno s občasnými dešťovými přeháňkami. A zřejmě počasí stálo za tím, že se sešlo pouze 14 soutěžních družstev. Nejvíce se počasí podepsalo na účasti návštěvníků, jelikož ti by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Byla to škoda, protože soutěž byla velice dobře připravená a i přes nepřízeň počasí šla všechna družstva do boje s velkým nasazením. Tomu odpovídaly dosti vyrovnané výsledky ve všech kategoriích. Šestajovičtí hasiči nasadili do soutěže dvě družstva a to ženy a muže v kategorii starší. Oběma družstvům se dařilo. V Okrskové soutěži se v kategorii ženy starší ženy umístily na 1. místě a muži v kategorii muži starší taktéž na 1. místě. Takže domácí ovládli své kategorie a vyhráli. Velice dobře se oběma družstvům vedlo i v soutěži o Pohár starosty obce Šestajovic, kde jsou družstva rozdělena pouze na muže a ženy bez rozdílu věku. V této soutěži obě družstva Šestajovic obsadila krásná druhá místa ve svých kategoriích. Na pohár za nejlepší čas naše družstva bohužel nedosáhla. Nejblíže tomu byli muži, kteří dosáhli třetího nejlepšího času ze všech družstev. Celkově nejlepším družstvem byly ženy mladší z Úval.

     

     

 

 

 

 

ŠestajkyFEST 2019
Dětský den - Svémyslice 2019